Stomatologia Rodzinna


Nasza fascynacja stomatologią rozpoczęła się ok 15 lat temu i trwa do dnia dzisiejszego. Przez te lata zdobywałysmy potrzebną nam wiedzę a następnie pogłębiałyśmy ją poprzez szkolenia i liczne kursy aby móc stworzyć miejsce gdzie możemy otoczyć Państwa profesjonlną i kompleksową opieką stomatologiczną.

Gabinet Stomatologia Rodzinna - Złotno powstał dzięki determinacji i ogromnej wiedzy dwóch kobiet z pasją i checią stworzenia dobrego i bezpiecznego miejsca dla małych i dużych pacjentów. W naszym gabinecie czeka na Was wykwalifikowany Zespoł stale podnoszący swoje kwalifikację zawodowe uczestnicząc w szkoleniach, targach, kursach specjalistycznych oraz kongresach. Traktujemy to jako obowiązek by móc zapewnić Wam opiekę stomatologiczna na najwyższym poziomie. Zapewniamy fachową obsługę, miłą atmosferę oraz bezstresowe i bezbolesne leczenie z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz materiały najwyższej jakości.  Nasz Zespół udzieli państwu kompleksowej pomocy w niemal każdej dziedzinie stomatologii: zachowawczej, dziecięcej, endodoncji, ortodoncji, protetyce oraz chirurgii, gwarantujemy diagnostykę rtg, zabiegi estetyczne oraz profilaktyczne.

Jesteśmy pełne nadziei że Gabinet Stomatologia Rodzinna - Złotno na stałe wrośnie w mapę Łodzi i w swiadomość jej mieszkańców.
Serdecznie Zapraszamy