Zespòł


 


Lekarz Dentysta Marta Małecka


W 2008 roku ukończyła studia na wydziale lekarsko – dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2016 r. uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie Stomatologii Wieku Rozwojowego. Przynależy do towarzystwa naukowego Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej. Uczestnik kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. Obecnie lekarz dentysta w Zakładzie Stomatologii Dziecięcej Instytutu Stomatologii w Łodzi oraz lekarz w klinice Zaburzeń Narządu Żucia IS. Prywatnie mama 8 letniego Marcela i 6 letniej Mai.

 


Dr n. med. Sandra Osiewacz

 

Ukończyła studia na wydziale lekarsko- dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2008 roku. W 2017 roku uzyskała stopień naukowy doktora z ortodoncji, na której skupia większość swojej pracy zawodowej. Była uczestnikiem na ponad 60 kursach, kongresach i zjazdach głównie z zakresu ortodoncji. Obecnie ukończyła szkolenie specjalizacyjne ze stomatologii dziecięcej. Jest również wykładowcą w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Prywatnie mama 6 letniego Kajtka. W wolnej chwili lubi gotować, czytać i podróżować.

 


Lekarz dentysta Martyna Przygodzka

 

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, zachowawczym oraz w leczeniu dzieci. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2017 roku. Staż podyplomowy odbyła w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i wykładach. Członek Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii i Towarzystwa Młoda Stomatologia. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by zapewnić w pełni profesjonalną opiekę swoim pacjentom.

Jest osobą bardzo skrupulatną, a do każdego pacjenta podchodzi z ogromnym zaangażowaniem.Zawód lekarza dentysty jest dla niej nie tylko pracą, ale przede wszystkim prawdziwą pasją.

 Prywatnie pasjonatka podróży oraz miłośniczka psów.

 

 


Kamila Adamczyk

 

Ukończyła w 2018 szkołę dla Asystentek stomatologicznych i w tym samym roku rozpoczęła pracę w naszym gabinecie. Ambitna, pracowita, stara się udoskonalać swoje umiejętności uczestnicząc systematycznie  w różnych szkoleniach. W czasie wolnym od pracy interesuje się gotowaniem, czytaniem książek i sportem.